Bioenergetická baterie síly

Výjimečná událost – přečtěte a rozešlete všem svým známým

Pořiďte si BIOENERGETICKOU BATERII ODVAHY A SÍLY (přívěšek na krk- viz., foto), která Vám bude pomáhat s přijímáním energie síly a odvahy.

Tato bioenergetická baterie v sobě obsahuje sílu a energii. Je to Marsovský šperk, který Vám bude dodávat energii síly, odvahy, schopnost  jednat. Nošením na krku se budete stávat „válečníkem“, který je schopen vyhrát, přežít, zvítězit.

Tento šperk obsahuje převážně mužskou energii, která je tolik potřebná pro muže i ženy, kteří se chtějí prosadit, získat zaměstnání, být schopní jednat, prosadit své plány a cíle, obhájit svá přesvědčení apod.

Tato Marsovská energie ukrytá v tomto nádherném šperku uvolňuje v těle adrenalin a schopnost rychle reagovat. Dodává Vám životní sílu, svěžest, činorodost a je hnací sílou pro dosažení všech Vašich ambicí vlastním přičiněním.

Nošením přívěšku získáváte tyto marsovské schopnosti:

  • – troufalost
  • – odvahu
  • – životní sílu
  • – bojovnost
  • – vitalitu

Červené křišťálky jsou připraveny a nabity Marsovskou energií. Luxusní přívěšek se hodí pro ženy i muže. Nosit jej můžete kdykoliv pocítíte potřebu být více akční, odvážní, bojovní. Pokud Vám chybí vitalita a potřebujete více životní síly či troufalosti.

Doporučuji všem, kteří nestojí v koutě a touží po realizaci svých plánů, snů, tužeb.

Bez této energie není možné získat postavení, zaměstnání, prestiž, uznání, autoritu….

Tuto energii potřebuje každý člověk.

Bez ní se člověk stává jen pouhou loutkou, loďkou na rozbouřeném moři. Tato energie Vám pomáhá řídit Váš život a jen díky ní dokážete vždy dosáhnout svého cíle.