Klíč k úspěchu

Jaký je klíč k úspěchu a bohatství ?

Existuje několik klíčů k úspěchu.  Já osobně jich mám 7.

Všech sedm klíčů k úspěchů mám ve své první lekci kurzu finančního úspěchu, ale ten nejdůležitější Vám nyní prozradím.

Nejzákladnějším a prvním klíčem k úspěchu je proces završení. Nelekejte se slovíčka, ale čtěte až do konce.

PROCES ZAVRŠENÍ najdete na tarotové kartě „USKUTEČNĚNÍ“ a znamená to  toto:

POKUD CHCETE DOSÁHNOUT NĚČEHO NOVÉHO – MUSÍTE NEJPRVE DOKONČIT A UZAVŘÍT VŠE, CO SOUVISÍ S MINULOSTÍ – MUSÍTE SI SNÍŽIT KARMU.

Kdykoliv se tedy rozhodnete svou energii nasměrovat k novému cíli, k němuž Vás láká hlas svého srdce, je zapotřebí dokončit a uzavřít vše, co souvisí s minulostí. Jen tak najdete to, co hledáte. Jinak budete opětovně vrženi tam, kde jste a žádná změna k lepšímu nebude na obzoru.

Vykročit novým směrem, získat něco nového (např. lepší pracovní místo, lepší vztah, nového partnera, lepší pracovní podmínky, zářivější zdraví….) je možné, pokud si snížíte karmu a tím se odpoutáte od minulosti. Tím projdete procesem završení a NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI VSTOUPÍ DO VAŠEHO ŽIVOTA.

Jinými slovy řečeno: chcete-li podniknout a získat něco nového, pak musíte mít v dané oblasti čistý stůl, nebo budete osudem přivedeni zpět, a to znovu a znovu, dokud tak neučiníte a dokud si nesnížíte karmu.

Bohužel či bohudík je tomu tak. Objevíte tak nové souvislosti, mnohé věci budete vidět z jiného úhlu pohledu, vše staré a nepotřebné sebou již nebudete vláčit a  vymaníte se ze zatuchlé energie, ve které se s vysokou karmou nacházíte. Vaše energie bude jasně čistá, budete cítit radost, nadšení a elán. Nebudete se motat v kole osudu, ale vykročíte krásnou cestičkou tam, kam si přejete jít.