Proč se přestává dařit?

Znáte to? Děláte co můžete, pracujete usilovně a přesto se Vám přestává dařit?

Ráno vstanete s elánem,  těšíte se na svůj úspěšný den. Najednou si však vzpomenete na někoho z Vašich známých a najednou Vás nic netěší, nemáte radost a přestává se Vám dařit.

Nebo potkáte negativního člověka, který si postěžuje na svou špatnou situaci (nebo prostě jen kolem Vás projde a Vy se naladíte na jeho negativní energii), sdělí Vám, že je krize, že se nedaří, že jsou kolem jen potíže,nemoci apod. a najednou JE VAŠE ENERGIE PRYČ A VY SE PATLÁTE TAKÉ V POTÍŽÍCH. Přestane se Vám dařit a nevíte proč a jak z toho ven, abyste měli opět elán, nadšení, energii a úspěch.

Jak na to, aby bylo lépe?

CHRAŇTE SE PŘED NEGATIVNÍMI ENERGIEMI Z OKOLÍ , protože budete mít dostatek své vlastní pozitivní energie jen tehdy, nebudete-li ovlivňování druhými lidmi. Nacházíte se totiž ve stavu, kdy je Vaše automatická ochranná vrstva narušena díky stresu, negativnímu okolí, nedostatku odpočinku, vyčerpávající práci apod. Vaše vlastní ochrana přestává fungovat správně a Vy jste napojeni na energie z Vašeho okolí. Napojujete se tak na kolektivního ducha, který je plný pochyb, strachů a nemocí. Poté se stáváte stejnými. Ihned vnímáte pocity strachu,beznaděi, bojíte se o zdraví, dokonce ti senzibilnější vnímají ihned i bolest, trápení, nemoci…. Brrrr. Je to velmi nepříjemné….. a je nutné to změnit – negativní enerie k sobě nepustit a věnovat se energiím pozitivním.

Pokud máte oslabené své energetické pole, pak jen stačí pomyslet na nějakou negativní událost a jste vtaženi do NEGATIVNÍ ENERGIE, KTERÁ POHLTÍ VEŠEKÝ VÁŠ ELÁN, ÚSPĚCH A ZÁJEM O ŽIVOT.

Co tedy v tomto případě dělat a jak se ihned ochránit?

Ochránit se můžete ihned pomocí metody  „Ochrana“ , která Vám poskytne rychlý návod.

Díky této metodě se dokážete odizolovat od negativních energií z okolí. Nebudete tak přijímat na sebe cizí neúspěchy. Budete moci se setkat s lidmi, aniž by Vás jejich potíže a problémy osobně zasahovali. Jen díky této metodě budete dostatečně chráněni.

Tuto metodu doporučuji všem lidem, protože všichni jsou ovlivňováni druhými lidmi. Jistě sami víte, jak se cítíte při setkání s lidmi, kteří jsou negativní, nejsou úspěšní, jsou nemocní apod. Tato energie dokáže z lidí přejít na Vás a doslova Vám zničit Vaši osobní energii a doslova Vás vtáhnout do potíží, nesnází, bolestivých příznaků, dluhů apod. Obzvláště tuto metodu musí praktikovat lidé, kteří pracují s druhými lidmi a řeší jejich potíže. Finanční poradci, osobní poradci, terapeuti, kosmetičky, kadeřníci …. jsou jen díky této metodě ochráněni.

Jinak si všechnu energii berete na sebe a pak se Vám stává, že finanční neúspěchy druhé osoby přejdou na Vás, nemoci a příznaky nemocí si naberete do svého informačního pole a pak onemocníte. S konkrétními případy se setkávám při své práci každodenně. Proto je tato metoda ochrany velmi nutná, aby Vás setkání s druhými lidmi negativně neovlivnilo a také abyste dokázali pracovat stále se svou vnitřní energií a nebyli vyčerpáni.

Nezapomínejte také odstranit negativní energii z Vašeho bytu, domu, kanceláře. I zde je otisk energie po všech lidech, kteří zde byli, žili, pracovali. Otisk jejich energie zde zůstává i řadu let. Představte si, že Vás navštívil nemocný člověk. Jakou tam asi nechal energii?

Vyčistěte vše řádně i ve svém bytě, domě, kanceláři. Zapálit svíčku nestačí. Zde najdete směs pryskyřic na odstranění negativní bioenergie.

Přeji Vám hodně pozitivní energie, radosti, štěstí a úspěchu